• 17 KWI 18
    AKADEMICKIE MISTROZSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W BRYDŻU SPORTOWYM 2017/18

Akademickie Mistrzostwa Województwa
    Zachodniopomorskiego w Brydżu Sportowym 2017/18

Organizator: KU AZS Uniwersytetu Szczecińskiego.

Uczestnicy: studenci, wykładowcy, pracownicy oraz słuchacze uczelni województwa zachodniopomorskiego.

Nagrody: dyplomy oraz upominki rzeczowe dla czołowych

System rywalizacji: dwa 14-22 rozdaniowe turnieje par (na maksy i IMP-y), w których naliczane będą PDF (punkty długofalowe); dla poszczególnych uczelni punktować będą po dwie czołowe pary w każdym z turniejów; ilość wystawianych duetów – dowolna; można brać udział w obu turniejach lub tylko w jednym z nich; w przypadku identycznego dorobku poszczególnych uczelni pod uwagę będzie brany wynik trzeciej w kolejności pary.

Miejsce zawodów: WNEiZ (ul. Mickiewicza 64), sale Starego Budynku (06 i 07)
    Termin: 22 kwietnia 2018 r. (niedziela)
    – godz. 10.00 – turniej na zapis maksymalny
    – około godz. 13.30 – turniej na punkty meczowe