Brydżyści kwestowali na rzecz WOŚP

Podobnie jak przed rokiem turniej zorganizowaliśmy w gmachu Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania otwarty turniej brydżowy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . Bez wpisowego, za to z dobrowolnymi datkami. Pieniądze zbieraliśmy do zabanderolowanej puszki „WOŚP, sztab Uniwersytetu Szczecińskiego”. Brydżyści okazali się hojnymi darczyńcami. Zebraliśmy 845,69 zł. To dobry wynik. Rezultaty zawodów udało się zamieścić na głównej stronie internetowej Polskiego Związku Brydża Sportowego, także z uwagi na ogólnokrajowy wymiar akcji. W szczecińskiej imprezie wzięło udział 44 zawodników. Wygrali Dorota Sosinowicz i Kazimierz Jordan.  Oprócz świątecznej atmosfery, było świeże ciasto, ciepłe napoje, a gracze zaopatrzyli się w pamiątkowe kalendarze oraz filmy DVD – niezależnie od zajętej lokaty. Nad całością organizacyjną czuwali: Jacek Batóg, Artur Buciak, Radosław Maćczak i Paweł Stężała.