Półfinał A Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Szczecińskiego z przyjemnością informuje, że jest organizatorem Półfinału A Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet, który odbędzie się  w dniach 18-21 stycznia 2018r.

W tym roku do naszego miasta przyjedzie 14 najlepszych żeńskich drużyn akademickich z północnej  Polski, które obok drużyn Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego rywalizować będą o awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 15-18.02.2018r.

Rozgrywki półfinałowe toczyć się będą od piątku do niedzieli na obiektach ZUT przy ul. Tenisowej oraz Towarzystwa Salezjańskiego przy ul. Ku Słońcu, gdzie zostanie zakwaterowanych większość zawodniczek.

Do turniej finałowego awansuje 6 najlepszych zespołów z naszego półfinału. Wśród drużyn, w których upatruje się kandydatów do awansu, jest prowadzona przez Piotra Sochańskiego reprezentacja Uniwersytetu Szczecińskiego. Mamy nadzieję, że w niedzielnym finale, który odbędzie się o godz. 13:00 na hali sportowej Towarzystwa Salezjańskiego, nie zabraknie futsalistek naszej uczelni. Szczegółowe informacje i harmonogram gier znajdują się na stronie azs.usz.edu.pl.

Zapraszamy do kibicowania.

Leave a reply