Sportowe Juwenalia 2018

Pragniemy poinformować, że z okazji Dnia Sportu, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Klub Uczelniany AZS organizuje „ XIII Sportowy Turniej Wydziałów Uniwersytetu Szczecińskiego”. Cykl imprez, o których mowa będzie miał miejsce w dniu 24.05.2018r. na obiektach sportowych US, kortach Squash Zone Club oraz boisku Orlik przy Zespole Szkół nr 7. Tego dnia reprezentacje wydziałów będą rywalizować w kilku dyscyplinach sportowych:

piłka siatkowa kobiet

piłka nożna

siatkarskie trójki mieszane

squash

tenis stołowy

Rywalizacje będą się toczyć o Puchar JM Rektora US, który zostanie wręczony Dziekanowi zwycięskiego wydziału na posiedzeniu Senatu Uniwersytetu Szczecińskiego.
Mamy nadzieję, że impreza, która weszła na stałe do Kalendarza Sportowych Juwenaliów będzie czynnikiem integrującym społeczność akademicką naszej uczelni oraz okazją do promocji wydziałów w trakcie studenckiego święta.
Jednocześnie zapraszamy do dopingowania reprezentacji Władz naszej uczelni, która zmierzy się z drużyną Władz ZUT w meczu halowej piłki nożnej, który odbędzie się w dniu 24.05.2018r. o godz. 18.oo w hali ZUT przy ul. Tenisowej 33.

Leave a reply